HAKKIMIZDA

KOZA, İstanbul Beykoz merkezli Peyzaj ve Kentsel tasarım firmasıdır.  15 yıldan fazla süredir hem kamusal hem de özel alanların peyzaj tasarımında rol alıyor, topluma açık kentsel rekreasyon alanlarından; evinizin bahçesine kadar tasarım fırsatları yaratıyoruz. Portföyümüz samimi bahçe alanlarından büyük ölçekli, kapsamlı uygulama alanlarına kadar uzanmaktadır. Her projede yaptığımız işin gelecek nesillere kadar layık olması gerektiği anlayışı ile tasarlıyor ve aynı titizlikle uyguluyoruz.

Neler Yapıyoruz?

Koza Botanik, konut ölçeğinden başlayarak; dikey bahçe tasarımı, balkon, teras, kış bahçesi, bina cephesi, bahçe, avlu, kentsel mekanlar ve spor alanları, kent parkları, otoyol ağaçlandırmaları, peyzaj uygulamaları, peyzaj alanlarının yenilenmesi ve bakımı, teknik danışmanlık, bitkisel materyalin temini, peyzaj projelerinin çizimi ve modellenmesi, altyapı çalışmaları ve yapısal sert zemin uygulamaları alanlarında faaliyet göstermektedir.

Uygulamalarımız

Neden Koza Botanik?

Firmamız 15 yılı aşkın süreli tecrübesine dayanarak sizlere en kaliteli ve güvenilir peyzaj tasarım hizmetini sunmaktadır.

Başa dön